Festyn Rodzinny 2021

Wszyscy byliśmy spragnieni już wspólnych spotkań, bycia razem, wspólnych zabaw i rozrywki. A jeśli jest to zabawa w super atmosferze, przepełnionej miłością i dobrocią Boga…..to czego więcej chcieć w niedzielne popołudnie? Dlatego tak licznie przybyli mieszkańcy naszego miasta na Festyn Rodzinny, który zorganizowaliśmy już po raz 11!!!

Oprócz warsztatów i innych atrakcji, które odbywały się w parku (można je zobaczyć na zdjęciach), na scenie zobaczyliśmy przedstawienie „Kopciuszek” w wykonaniu dzieci i młodzieży z Koinonii Jan Chrzciciel w Łukowie (przez to przedstawienie chcieliśmy przekazać, że każdy z nas jest takim Kopciuszkiem, a …

JEZUS jest KRÓLEM,

… który przemienia nasze życie), pantomimę „PUZLE” w wykonaniu Teatru DAR z Bydgoszczy, koncert „TYLKO JEZUS” Mariusza Śmiałka (i naszej, łukowskiej młodzieży), dzieci z Przedszkola „Pozwalamy dzieciom” i koncert zespołu EnGedi z Lublina.

Dla tych, którzy aktywnie uczestniczyli w Festynie, były liczne nagrody, a nagrodą główną był rower górski.

Po raz kolejny też JEZUS okazał nam swoją wierność i łaskę błogosławiąc dobrą pogodą. Pomimo na mokrego i zimnego całego poprzedniego tygodnia i tego, że rano kropił jeszcze deszcz, w czasie Festynu było sucho, ciepło i słonecznie! PAN jest wielki!!! Chwała Ci Panie!!!

 

A to relacja z naszych prób i prapremiery, która odbyła się 4 lipca w naszej Sali.

i fotorelacja z samego festynu 🙂