MŁODZI

,,Ci, co zaufali Panu, odzyskują siły, otrzymują skrzydła jak orły:
biegną bez zmęczenia, bez znużenia idą’’

Iz 40, 31

mlode_or
Spotkanie Młode Orły 02.22

Zlot Młodych Orłów z naszego regionu tym razem odbył się w Łukowie 19 lutego. Ich zapał do „wysokich lotów” z każdym dniem wzrasta.

DM online

Czy online, czy w realu, dwa nowe Domy Modlitwy spotykają się regularnie! W każdą sobotę o godz. 11-tej modlimy się z dziećmi, a o godz. 13-tej z młodymi.

mlode_orly_radzic_lukow
Spotkania młodych

Nasze MŁODE ORŁY „fruwają…….latają…..” to do Radzica, to do Łukowa…..Najważniejsze, że są razem, nie poddają się, nie słabną i znają kierunek: azymut – JEZUS!

Kurs Filip

Dużym wyzwaniem są dla nas Kursy FILIP dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Wspierają nas w tym bracia z Białegostoku (Iza i Maciek Łukasiewicz) i nie tylko – również z naszej oazy w Nowym Radzicu i z Warszawy.

alpha
Kurs Alpha 2021

Uczestnicząc w prowadzonym przez biskupa siedleckiego przygotowaniu do diecezjalnych misji świętych, usłyszeliśmy o Kursie ALPHA, jako bardzo skutecznym i polecanym narzędziu ewangelizacji. Postanowiliśmy to sprawdzić i wypróbować na najbardziej wymagającej grupie – naszej wspólnotowej młodzieży. Rezultaty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Młodzież była zachwycona. Więc od początku 2019 roku systematycznie organizujemy kolejne edycje tego Kursu. Po sukcesie z młodzieżą poszerzyliśmy zakres również o dorosłych.

Dobromir-Makowski
Naprawdę Wolni!

Od kilu już lat, przygotowujemy razem z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Łukowie, spotkanie profilaktyczne „Naprawdę wolni”. Początkowo adresatem tych spotkań była młodzież gimnazjalna, a ostatnio VIII klasy wszystkich łukowskich szkół. Gośćmi naszych spotkań byli m.in.: Dobromir Makowski, FPS, Krzysztof Sowiński, ks. Tomasz Źwiernik wraz z osadzonymi w więzieniu w Zamościu.